Wyciąg dekarsko-budowlany Böcker Junior to wynik wieloletniego doświadczenia w dziedzinie techniki dźwigowej. Ta kompaktowa seria wyciągów został zaprojektowany do pracy w szczególności na wąskich placach budowy. Obecnie wiele klasycznych wind budowlanych ze względu na wymiary nie ma zastosowania na ograniczonych miejscem budowach, szczególnie w zatłoczonych miastach. Równie trudne są prace remontowe na małych uliczkach starych miast. Windy dekarskie Böcker Junior są najlepszym rozwiązaniem na takie problemy. Kompaktowe wymiary i minimalna wymagana przestrzeń, powoduje, że windy te są zawsze właściwym wyborem, a dzięki niskiej masie własnej windę budowlaną można holować prawie każdym samochodem osobowym.

Minimalna wymagana przestrzeń ze znakomitymi parametrami technicznymi

Junior jest wyposażony w zsuwaną oś. Windy o szerokości transportowej mniejszej niż 1 metr mieszczą się nawet w drzwiach o standardowych wymiarach, a jeśli ze względu na ograniczoną przestrzeń zadania stają się wyjątkowo trudne, można również zsunąć dyszel holowniczy. Pomimo zwartej konstrukcji Junior nadal imponuje mocnymi osiągami. Prędkości wciągania do 48 m/min i maksymalna ładowność 250 kg zapewniają wyjątkową wydajność.  HD 24/0-7 o maksymalnej wysokości podnoszenia 24 metry, to najwyższy model tej serii.

Junior HD 24 K ze zintegrowanym załamaniem

Wyjątkowym modelem tej serii jest wyciąg dekarsko-budowlany Junior HD 24 K/0-7. Przegub, który był bardzo popularny wśród wind budowlanych Böcker w ciągu ostatnich dziesięcioleci, został wreszcie wprowadzony do serii kompaktowych wyciągów Junior. Zapewnia użytkownikom jeszcze większą wydajność i wygodę obsługi, ponieważ nie ma już potrzeby ręcznego montażu i przegub można regulować mechanicznie. Dzięki ogromnemu zakresowi od 0° do 44° optymalne dopasowanie do praktycznie każdego pochyłego dachu jest bardzo łatwe.

Masz pytania?
Chcesz dowiedzieć się więcej?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy...

MADIM Zbigniew Kowalewski

ul. Gościnna 12
86-065 Łochowo

Zobacz mapę dojazdu

Dane kontaktowe

tel. 691 603 805
e-mail: phumadim@interia.pl

Formularz kontaktowy